Amber Bay czy Gościniec Gaładuś – urokliwe miejsca wypoczynkowe

Obecność obiektów noclegowych jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach. Możliwość przenocowania podczas podróży lub wynajęcie pokoju w czasie wyjazdu są dziś niezwykle ważne dla klientów. Augustów również posiada takie miejsca.

Amber Bay

Amber Bay jest pięknym hotelem położonym nad malowniczym jeziorem Białym w centrum Puszczy Augustowskiej. To centrum wypoczynkowo-szkoleniowe znajduje się w okolicy pięknych obszarów leśnych, takich jak na przykład Białowieski Park Narodowy. Wspaniałe wyposażenie hotelu, doskonała obsługa i malownicze krajobrazy wokół budynków stwarzają niepowtarzalny dla gości klimat. W pobliżu hotelu znajduje się niezwykle urokliwa plaża, która jest ogromnym atutem dla przybywającej ludności. Obecni goście mogą korzystać z darmowego łącza do bezprzewodowego Internetu. Każdy pokój wyposażony został w telewizor, drewniane meble oraz przyległą do niego łazienkę. W hotelu Augustowskim znajdziemy zarówno ofert na okres Bożego Narodzenia, Sylwestra czy wspólnych wakacji. Malownicza sceneria i wspaniała obsługa na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Gościniec Gaładuś

Pensjonat Gaładuś położony jest w malowniczej miejscowości Dusznica. Jest to odpowiednie dla tych, którzy chcą odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć od hałasu. Gościniec ten to luksusowy apartament, który wyposażony jest w duże pokoje z ogromnym łożem małżeńskim. W ofercie obiektu noclegowego znajdziemy również sprzęt wodny, miejsce na zorganizowanie ogniska oraz boiska i place zabaw dla dzieci. Dodatkowo podczas pobytu w gościńcu możemy zasmakować prawdziwej regionalnej kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są według najstarszych receptur przez najlepszych kucharzy.

Jeśli szukamy dobrego miejsca do odpoczynku, dobrym rozwiązaniem okażą się apartamenty w okolicy pięknej polskiej przyrody. Pozwoli nam to na zdecydowane wyciszenie i odprężymy dzięki temu nasz umysł. Co ważniejsze, hotele te w porównaniu do warunków panujących wewnątrz nie posiadają bardzo wygórowanych cen za osobę w ciągu doby.